Upravljanje projektima i građenjem 1

Rezultati pismenog dela ispita održanog 8.10.2017.

Radivojević Aleksandar 60b (Ispit),

Milićević Aleksandra 55b (Ispit),

Teofilović Jovana NP.

 

Usmeni deo ispita će se održati u sredu 11.10. u 10h u LG105!

Rezultati pismenog dela ispita 30.9.2017.

Grbić Nikola 55b (Ispit),

Jakovljević Mladen 55b (Ispit),

Lazendić Lidija 55b (Ispit),

Katić Teodora NP,

Milićević Aleksandra NP,

Teofilović Jovana NP.

 

Grafički radovi Tim A.S.P. - 55b I, 70b II.

 

Usmeni deo ispita će se održati u ponedeljak 2.10. u 10:15h u LG105!

Rezultati pismenog dela ispita održanog 23.09.2017.

Hriešik Ana 90b (Ispit),

Vasiljević Željko 85b (II kol),

Dumančić Dinko 80b (Ispit),

Topić Albert 77b (Ispit),

Radovanović Luka 75b (Ispit),

Femić Milica 65b (Ispit),

Kandić Gorana 65b (Ispit),

Krnjajić Tijana 65b (II kol),

Živančev Stefan 60b (Ispit),

Jović Nikola 55b (Ispit),

Madžovska Sanja 55b (II kol),

Ostali studenti nisu položili pismeni deo ispita!

 

Usmeni deo ispita će se održati u četvrtak 28.9. u 10h u LG105!

Rezultati pismenog dela ispita održanog 11.9.2017.

Kovačević Andrijana 95 (Ispit),

Kisin Isidora 95 (II kol),

Kostov Jana 90 (Ispit),

Veselinović Željko 90 (I kol),

Jevtić Kristina 85 (Ispit),

Nikolovska Sonja 85 (Ispit),

Mandić Vuk 70 (Ispit),

Roćenović Vujadin 70 (II kol),

Zvezdin Nina 65 (Ispit),

Krnjajić Tijana 60 (I kol),

Bijelić Jefimija 55 (Ispit),

Nister Danijel 55 (Ispit),

Brujić Darko NP,

Miljković Olivera NP,

Dumančić Dinko NP,

Bugarski Strahinja NP.

 

Usmeni deo ispita će se održati u petak 15.9. u 10h u LG105.

Napomena: studentkinja koja me je juče pitala da usmeni ispit bude pre petka neka mi se javi mailom!

Ass. Dragana Bibić

 

Rezultati pismenog dela ispita održanog 30.08.2017.

Basić Đurđina 100b (II kol),

Vrekić Sandra 95b (Ispit),

Vorkapić Ena 80b (Ispit),

Dronić Jelena 80b (Ispit),

Vulović Jelena 80b (Ispit),

Roćenović Vujadin 80b (I kol),

Marković Olivera 75b (Ispit),

Jović Slobodanka 75b (Ispit),

Maksimović Marina 75b (Ispit),

Senković Nikola 75b (Ispit),

Stanković Aleksandar 70b (Ispit),

Ilić Boško 70b (Ispit),

Popov Katarina 70b (Ispit),

Stanković Nina 70b (II kol),

Teofilović Jovana 70b (II kol),

Pejić Radman 65b (Ispit),

Krnjajić Tijana NP,

Nikolovska Sonja NP,

Vasiljević Željko NP,

Brujić Darko NP,

Bijelić Jefimija NP,

Bugarski Strahinja NP.

 

Usmeni deo ispita će se održati u ponedeljak 4.9. u 10h u LG105!