Upravljanje projektima i građenjem 1

Rezultati pismenog dela ispita 09.07.2018.

Terzin Milica 100b (Ispit),

Radošević Jasna 90b (II kol),

Vukotić Aleksandra 90b (Ispit),

Prodanović Marko 90b (II kol),

Savić Katarina 86b (Ispit),

Blanuša Marija 85b (Ispit),

Borbaš Monika 85b (I kol),

Veselinović Nikola 80b (Ispit),

Konjević Dejan 80b (II kol),

Šaša Dragana 80b (I kol),

Šćepanović Teodor 78b (Ispit),

Stanojević Marija 75b (Ispit),

Jović Nemanja 75b (I kol),

Marinković Kristina 71b (I kol),

Savić Marija 68b (Ispit),

Bošković Jovana 68b (Ispit),

Arsenijević Dušan 65b (Ispit),

Đukić Dajana 65b (II kol),

Savić Tijana 62b (Ispit),

Horvat NIkola 60b (Ispit),

Ivanović Mirjana 51b (Ispit),

Milošević Dragana 51b (II kol),

Milović Stefan 51b (I kol).

 

Ostali studenti nisu položili pismeni deo ispita.

Usmeni deo ispita će se održati u petak 13.7. u 10h u LG107!

Konačne ocene ispita - jun 2018.

Stefanović Zora 77 (8),

Krstić Anđela 67 (7),

Todorović Jelena 64 (7),

Tucaković Aleksandar 61 (7),

Kostić Anastasija NP,

Šanjević Ivana 76 (8),

Kujundžić Bojan 68 (7),

Mitrović Milana 88 (9),

Pavićević Radiša 97 (10),

Živanović Nikola 81 (9),

Odalović Aleksandra 88 (9),

Bratić Jovana 87 (9),

Kužet Jovana 95 (10),

Jelača Jelena 81 (9),

Prčić Tatjana 86 (9),

Marić Smiljana 87 (9),

Filipović Milivoj 91 (10),

Obradović Miloš 83 (9),

Rakić Aleksandra 75 (8),

Vučetić Stanislava 92 (10),

Apostolović Nataša 84 (9),

Joksimović Aleksandra 91 (10),

Dobrić Uroš 61 (7),

Strajin Stefan 91 (10),

Šarac Marko 91 (10),

Rakočević Milica 85 (9),

Rakin Milena 95 (10),

Blagojević Nikolina 94 (10),

Ninković Milica 88 (9),

Vujsić Snežana 85 (9),

Pavlić Katarina 84 (9),

Ostojić Dajana 91 (10),

Bajunović Petar 91 (10).

 

Ocene su prosleđene na službu!

Studenti koji su oslobođeni usmenog dela ispita, a nisu bili danas na upisu ocena, mogu doći u teminu konsultacija!

Rezultati pismenog dela ispita održanog 21.06.2018.

Bratić Jovana 100b (II kol),

Kužet Jovana 100b (I kol),

Mitrović Milana 100b (II kol),

Blagojević Nikolina 95b (I kol),

Stefanović Zora 90b (Ispit),

Rakin Milena 90b (I kol),

Rudan Sofija 88b (Ispit),

Bajunović Petar 85b (II kol),

Borbaš Monika 85b (II kol),

Vučetić Stanislava 85b (II kol),

Pavlić Katarina 85b (Ispit),

Jelača Jelena 85b (II kol),

Prčić Tatjana 85b (Ispit),

Joksimović Aleksandra 85b (II kol),

Apostolović Nataša 83b (Ispit),

Filipović Milivoj 80b (Ispit),

Šanjević Ivana 80b (II kol),

Vujsić Snežana 80b (Ispit),

Šarac Marko 80b (II kol),

Marić Smiljana 80b (II kol);

Živanović Nikola 75b (Ispit),

Stanić Sara 73b (Ispit),

Kostić Anastasija 68b (Ispit),

Rakić Aleksandra 65b (Ispit),

Drinić Jelena 65b (Ispit),

Tucaković Aleksandar 65b (Ispit),

Blanuša Marija 51b (Ispit),

Dobrić Uroš 51b (ispit),

Kujundžić Bojan 51b (Ispit),

Tričković Katarina 51b (Ispit).

 

Ostali studenti nisu položili pismeni deo ispita!

Usmeni deo ispita će se održati u ponedeljak 25.6. u 10h u LG107 na Departmanu za Građevinarstvo i geodeziju!

Rezultati II kolokvijuma održanog 4.6.2018.

Rezultati II kolokvijuma:

Marić Smiljana NP,

Pavlić Katarina 51b,

Obradović Miloš 80b,

Ostojić Dajana 90b,

Rakin Milena 90b,

Ninković Milica 90b,

Rakočević Milica 95b,

Blagojević Milica 95b,

Kužet Jovana 95b,

Odalović Aleksandra 98b,

Pavićević Radiša 100b.

Konačne ocene za studente koji su oslobođeni usmenog ispita i položili su oba kolokvijuma:

Ninković Milica 88b (9),

Obradović Miloš 83b (9),

Ostojić Dajana 89b (9),

Pavićević Radiša 97b (10),

Rakočević Milica 85b (9),

Strajin Stefan 91b (10).

Konačne ocene ispita maj 2018.

Tešović Nevena 82 (9),

Todorović Jelena NP,

Krstić Anđela NP.