Upravljanje projektima i građenjem 1

Rezultati pismenog dela ispita održanog 12.09.2018.

Pajović Filip 60b (II kol),

Sailović Anđela 68b (I kol),

Kristina Marinković 70b (II kol),

Peković Nemanja 75b (Ispit),

Zrnić Jovana 84b (Ispit),

Sudar Dunja 85b (Ispit),

Badrljica Vladimir 90b (I kol),

Bogičević Jovana 92b (Ispit),

Grujić Tamara 95b (Ispit),

Nikolić Sena 95b (Ispod),

Vitić Dragana 99b (Ispit),

Jović Nemanja 100b (II kol).

 

Usmeni deo ispita će se održati u utorak 18.9. u 11h u LG105!

Konačne ocene ispita - septembar 1 2018.

Bošković Jovana 74 (8),

Šćepanović Teodor 73 (8),

Savić Marija 56 (6),

Nikolić Sena NP (nije položila usmeni deo)!

 

Upis ocena će biti u ponedeljak 10.9. u 13h u LG303!

Rezultati pismenog dela ispita -- septembar 1

1. Nikolić Sena - pismeni - NP
2. Filip Pajović - I kolokvijum - 80b
3. Dajana Đukić - I kolokvijum - 65b
4. Ivana Pjević - ispit - 60b
5. Peković Nemanja - ispit - NP
6. Anđela Sailović - II kolokvijum - NP
7. Jovana Zrnić - II kolokvijum - NP
8. Milošević Dragana - I kolokvijum - NP 

Obaveštenje o održavanju usmenog dela ispita u prvom septembarskom roku

Usmeni deo ispita na predmetu Upravljanje projektima i građenjem 1 će se održati u istom terminu kada i pismeni deo ispita 31.8.2018. godine.

Rezultati pismenog dela ispita 09.07.2018.

Terzin Milica 100b (Ispit),

Radošević Jasna 90b (II kol),

Vukotić Aleksandra 90b (Ispit),

Prodanović Marko 90b (II kol),

Savić Katarina 86b (Ispit),

Blanuša Marija 85b (Ispit),

Borbaš Monika 85b (I kol),

Veselinović Nikola 80b (Ispit),

Konjević Dejan 80b (II kol),

Šaša Dragana 80b (I kol),

Šćepanović Teodor 78b (Ispit),

Stanojević Marija 75b (Ispit),

Jović Nemanja 75b (I kol),

Marinković Kristina 71b (I kol),

Savić Marija 68b (Ispit),

Bošković Jovana 68b (Ispit),

Arsenijević Dušan 65b (Ispit),

Đukić Dajana 65b (II kol),

Savić Tijana 62b (Ispit),

Horvat NIkola 60b (Ispit),

Ivanović Mirjana 51b (Ispit),

Milošević Dragana 51b (II kol),

Milović Stefan 51b (I kol).

 

Ostali studenti nisu položili pismeni deo ispita.

Usmeni deo ispita će se održati u petak 13.7. u 10h u LG107!