Upravljanje projektima i građenjem 1

Rezultati pismenog dela ispita 25.06.2017.

Stojčić Stefan 100b (II kol),

Gordić Milica 98b (Ispit),

Kojić Jelena 95b (I kol);

Marjanović Ana 90b (I kol);

Letić Aleksandra 90b (I kol);

MIhailo Radović 90b (I kol);

Veselinović Dragana 90b (I kol),

Grbić Jelena 84b (Ispit),

Đogić Jovana 78b (Ispit),

Grbić Marta 75b (Ispit),

Balaž Michaela 75b (Ispit),

Đordan Sonja 75b (Ispit),

Obradovvić Zorana 75b (Ispit),

Petrović Jelena 73b (Ispit),

Tomić Stefan 70b (Ispit),

Radosavljević Ljupka 68b (Ispit),

Maletin Milan 68b (Ispit),

Frančesko Luka 65b (Ispit),

Stepanović Jelena 65b (Ispit),

Ličina Jelena 65b (Ispit),

Knežević Slavvko 65b (Ispit),

Miljković Olivera 60b (Ispit),

Milić Dragana 60b (I kol),

Stevanović Ljubica 55b (I kol),

Stanković Nina 55b (I kol).

KOsorić Sanja 55b (Ispit),

Marković Lazar 55b (I kol).

 

Studenti koji nisu na spisku, nisu položili ispit. 

 

Usmeni deo ispita će se održati u četvrtak 29.6. u 12h u LG107 u zgradi Departmana za građevinarstvo!

 

Rezultati II kolokvijuma održanog 15.6.2017. godine

Bodovi sa kolokvijuma:

Milošević Kristina 100b,

Veselinović Dragana 100b,

Stevanović Ljubica 100b,

Kojić Jelena 100b,

Spasić Katarina 100b,

Panić Jelena 100b,

Gavrilov Jelena 100b,

Radović Mihailo 100b,

Marjanović Ana 100b,

Bogdanović Teodora 90b,

Ilić Nastasija 90b,

Letić Aleksandra 80b,

Jevtić Isidora 80b,

Stojčić Stefan 70b,

Nister Danijel NP,

Balaž Michaela NP,

Pejić Radman NP,

Grbić Marta NP,

Mišović Marina NP.

 

Bodovi sa drugog grafičkog rada:

Tim B7 100b,

Tim MIMAA 75b,

Tim MTS 55b,

Tim X 80b,

Tim JJK 100b,

Tim TIM 123 95b.

Termin održavanja II kolokvijuma

Termin održavanja II kolokvijuma iz predmeta Upravljanje projektima i građenjem 1 je u četvrtak 15.6. u 17h u amfiteatrima AH1A i AH1B!

Rezultati pismenog dela ispita održanog 28.05.2017.

Marković Lazar 85b (II kol),

Radosavljević Ljupka 72b (I kol),

Dačević Igor 55b (II kol),

Vulin Dragana 55b (Ispit),

Orlić Tamara 55b (I kol),

Vojnov Jovana 55 (ispit),

Trupa Nataša 55 (Ispit),

Đogić Jovana NP,

Brujić Darko NP.

 

Usmeni deo ispita će se održati u četvrtak 1.6. u 10:15 u LG001 u zgradi Departmana za Građevinarstvo!

 

 

Rezultati I kolokvijum održanog 18.05.2017. godine

Panić Jelena 100b,

Gavrilov Jelena 100b,

Spasić Katarina 95b,

Stojčić Stefan 85b,

Milošević Kristina 80b,

Veselinović Dragana 80b,

Ilić Nastasija 75b,

Jevtić Isidora 70b,

Popov Katarina 60b,

Bogdanović Teodora 55b,

Janković Miloš NP.

Svi studenti koji su izašli na I kolokvijum su ostvarili maksimalan broj bodova na I grafičkom radu.