Upravljanje projektima i građenjem 1

Rezultati pismenog dela ispita održanog 29.9.2016.

Simić Danica 90b (II kol),

Đurić Tijana 90b (I kol),

Ristanić Jovana 85b (I kol),

Jović Stojan 80b (II kol),

Jevtić Milena 75b (Ispit),

Soldat Aleksandra 70b (II kol),

Vukčević Igor 55b (I kol),

Milenković Nikola 55b (I kol),

Maksić Marina NP,

Gutić Đorđe NP,

Pejak Vesna NP.

 

Usmeni deo ispita će se održati u ponedeljak 3.10. u 12h u LG105!

Rezultati ispita održanog 22.9.2016.

Novaković Nela 90 (II kol),

Maksić Marina 80 (II kol),

Pavlović Bojana 80 (II kol),

Kesić Dušanka 70 (II kol),

Stojanov Jovana 70 (II kol),

Ristanić Jovana 65 (I kol),

Zatrić Hasan 60 (Ispit),

Soldat Aleksandra 60 (I kol),

Jović Stojan 55 (II kol),

Milenković Nikola 55 (II kol),

Šarić Mihaela 55 (Ispit),

Sekulić Nikola 55 (II kol),

Stefanović Katarina 55 (Ispit),

Zlatanović Ivana 55 (I kol),

Kolarski Velizar 55 (II kol).

 

Ostali studenti nisu položili pismeni deo ispita!

Usmeni deo ispita će se održati u ponedeljak 26.9. u 12h u LG105!

Rezultati pismenog dela ispita 9.9.2016.

Kijevčanin Vladan 55 (Ispit),

Nevenka Đurić 65 (Ispit),

Borenović Maja 85 (Ispit),

Krstić Dunja 65 (Ispit),

Rađenović Stefan 90 (Ispit),

Ivanišević Tanja 100 (II kol);

Zlatanović Ivana 95 (II kol),

Đurić Tijana 95 (II kol),

Ristanić Jovana 95 (II kol);

Novaković Nela 55 (II kol);

Pavlović Bojana 75 (II kol),

Krpan Tijana 75 (II kol),

Ilić Marko 60 (II kol),

Simić Danica 66 (I kol),

Cvetić Jovana 80 (I kol),

Sekulić Nikola 70 (I kol),

Pejak Vesna 55 (I kol).

Ostali studenti nisu položili pismeni deo ispita.

 

Usmeni deo ispita će se održati u utorak 13.9. u 12h u LG105!

Rezultati pismenog dela ispita održanog 11.7.2016.

Grbić Miloš 55 (Ispit),

Gogalić Inda 55 (Ispit),

Krpan Tijana 55 (I kol),

Kostić Sonja 55 (I kol),

Nikolić Stefan 63 (Ispit),

Ristić Nemanja 75 (II kol),

Ćorić Aleksandar 75 (I kol),

Marjanović Sanja 75 (Ispit).

 

Usmeni deo ispita će se održati u četvrtak 14.7. u 14h u LG105.

Rezultati pismenog dela ispita održanog 23.6.2016.

Aleksandra Pejaković 90b (ispit),

Jovanović Mladenka 80b (ispit),

Takov Sonja 65b (ispit),

Čajević Mladenka 60b (ispit),

Mikulić Igor 60b (ispit),

Ristanić Jovana 60b (I kol),

Cvetić Jovana 60b (I kol),

Pidžula Nevena 55b (ispit),

Čizmar Andrea 55b (ispit),

Čavić Ines 55b (ispit),

Rađenović Stefan 55b (ispit),

Miladinović Marina 55b (I kol),

 

Usmeni deo ispita će se održati u ponedeljak 27.6. u 10h u LG105 (zgrada Departmana za građevinarstvo).