Tehnologija i organizacija građenja 1

Rezultati pismenog dela ispita održanog 14.03.2020.

Kuzeljević Nevena 93b (II kol),

Stojaković Radomir 86b (Ispit),

Nikolić Aleksandar 78b (Ispit),

Pekija Aleksandar NP.

Konačne ocene ispita - februar 2020.

Vurdelja Tamara 69 (7),

Marković Marija 76 (8),

Stević Andrijana 75 (8),

Petković Zoran 85 (9),

Maksimović Saša 73 (8),

Čabović Mihailo 87 (9),

Jovanović Vladimir 71 (8),

Bačić Pero 85 (9).

 

Upis ocena će biti u petak 21.2. u 13:15 u lg303!

Rezultati pismenog dela ispita održanog 10.02.2020.

Čabović Mihailo 95b (II kol),

Stević Andrijana 85b (II kol),

Pekija Aleksandar 82b (I kol),

Bačić Pero 75b (II kol),

Petković Zoran 72b (Ispit),

Vurdelja Tamara 68b (Ispit),

Jovanović Vladimir 68b (Ispit),

 

Ostali studenti nisu položili pismeni deo ispita.

Usmeni deo ispita će se održati u utorak 18.2. u 11h u LG105!

Rezultati pismenog dela ispita održanog 29.01.2020.

Bakić Srđan 100b (II kol),

Tadić Aleksandra 100b (I kol),

Čumić Stefan 100b (I kol),

Radmanović Boban 95b (Ispit),

Šušnjević Zoran 85b (I kol),

Mudroh Danijel 88b (Ispit),

Mandić Stefan 83 (I kol),

Ćosović Mirjana 75b (I kol),

Spasić Miloš 65b (I kol),

Dragičević Dragan 60b (Ispit),

 

Ostali studenti nisu položili pismeni deo ispita!

Uvid u radove će biti u četvrtak u terminu konsultacija!

 

Usmeni deo ispita će se održati u ponedeljak 3.2. u 10h u LG107!

Rezultati II kolokvijuma

Miletić Sonja 100b,

Lilić Milica 100b,

Vasić Jovana 100b,

Janićijević Marijana 96b,

Krstić Panta 95b,

Sandić Vojislav 95b,

Cvijetić Boris 95,

Šuster Branislav 90b,

Ašanin Andrej 90b,

Salatić Petar 88b,

Dragičević Maja 88b,

Tadić Aleksandra 88b,

Ćosović Mirjana 83b,

Katanić Stefan 83b,

Gavrić Draija 80b,

Ćitić Sreten 80b,

Mandić Stefan 80b,

Miletić Milena 80b,

Nikša Nenad 80b,

Slavković Marina 76b,

Bijelac Dejan 75b,

Ateljević Danica 75,

Spasić Miloš 71b,

Radojević David 70b,

Šušnjević Zoran 70b,

Čumić Stefan 65b,

Bursać Mirko 65b,

Bagić Jelena 65b,

Bijelić Sergej 65b,

Filipović Danilo 62b,

Dolić Marija 56b,

Maksimović Saša 51b,

Dragičević Dragan NP,

Jovanović Vladimir NP,

Murdoh Danijel NP,

Čabović Mihailo NP,

Bačić Pero NP,

Bakić Srđan NP,

Stević Andrijana NP,

Stamenković Ana NP.