Tehnologija i organizacija građenja 1

Rezultati pismenog dela ispita održanog 18.03.2018.

Mihajlović Ognjen 100b (I kol),

Đorđević Anđela 80b (I kol),

Mitrović Maja 75b (I kol),

Kraljević Aleksandra 71b (Ispit),

Filipović Nikola 58b (Ispit),

Pećić Gabrijela 55b (I kol),

Marković Nevena NP,

Terzić Tomislav NP.

 

Usmeni deo ispita će se održati u četvrtak 22.3.2018. godine u 9:00 časova u LG005!

Konačne ocene ispita - Januar 2

Pavlović Milan 89 (9),

Marjanović Đorđe 87 (9),

Budinčić Teofan 79 (8),

Mičić Slaviša 72 (8),

Vasiljević Đorđe 73 (8),

Stojković Aleksandar 79 (8),

Šipovac Dejan 83 (9),

Đukanović Nemanja 79 (8),

Zmijanac Dejan 82 (9),

 

Ostali studenti nisu položili usmeni deo ispita. Uvid u radove u terminu konsultacija.

Upis ocena će biti u četvrtak 8.2. u 11:45h u LG303!

Promena termina održavanja usmenog dela ispita

Usmeni deo ispita će se održati u sredu 7.2. u 12h u LG107.

Rezultati pismenog dela ispita održanog 05.02.2018.

Marjanović Đorđe 100b (II kol),

Đukanović Nemanja 95b (II kol),

Milosavljević Željko 82b (Ispit),

Mičić Slaviša 80b (Ispit),

Pećić Gabrijela 80b (II kol),

Milić Tatjana 51b (I kol),

Sibinović Nikola NP,

Mitrović Maja NP,

Pisar Sandra NP.

 

Usmeni deo ispita će se održati u sredu 7.2. u 10h u LG107.

Konačne ocene ispita - januar 1 2017.

Studenti koji su oslobođeni usmenog dela ispita:

Benka Miroslav 82 (9),

Đukić Milan 97 (10),

Gajanin Branko 91 (10),

Jovanović Ivan 91 (10),

Jovišić Nedeljka 93 (10),

Kozić Stefan 94 (10),

Kronić Jovana 96 (10),

Lalović Vladana 98 (10),

Lukić pero 85 (9),

Muzalevski Vladimir 98 (10),

Šinik Bogdan 94 (10),

Starović Savo 96 (10),

Stojanović Aleksandar 98 (10),

Tadić Aleksandar 92 (10),

Tomić Uroš 96 (10),

Trišić Stanko 94 (10),

Vrbovski Svetlana 98 (10),

Zec Veronika 91 (10).

Studenti koji su polagali usmeni deo ispita:

Bekić Ivana 74 (8),

Bilić Borislav 71 (8),

Biserčić Lazo 69 (7),

Božić Ljiljana 75 (8),

Budimac Jakov 79 (8),

Grujić Milica 86 (9),

Karapandžić Ivana 71 (8),

Krčo Pero 91 (10),

Krsmanović Marko 81 (9),

Mandić Snežana 71 (8),

Petrović Predrag 72 (8),

Pujović Đorđe 88 (9),

Šobot Ljubica 84 (9),

Stanojević Ljubiša 73 (8),

Vesović Slobodan 81 (9),

Zatežić Marko 75 (8).

Studenti koji nisu položili usmeni deo ispita:

Milić Aleksandar NP,

Pavlović Milan NP,

Budinčić Teofan NP,

Stefanović Stefan NP,

Vasiljević Đorđe NP,

Drčelić Nikola NP.

 

Upis ocena će biti u utorak 30.1. u 13h u LG105! 

Ukoliko neko od studenata želi da poništi ocenu to može uraditi mailom ili lično najkasnije do sutra u 13h (do upisa ocena)! Nakon toga će ocene biti prosleđene na službu. Uvid u radove 15 min pre upisa u LG105!