Tehnologija i organizacija građenja 1

Rezultati pismenog dela ispita održanog 11.02.2017.

Bodvai Dejan 55 (Ispit),

Mićić Anđa 60 (I kol),

Mićić Rada 65 (I kol),

Spasojević Miroslav 65 (II kol),

Jevtić Milan 70 (II kol),

Radošević Sanja 70 (I kol),

Ristić Dražen 75 (II kol),

Došlov Bojana 75 (I kol),

Aćimović Dragana 76 (I kol),

Ličina Sanja 80 (Ispit),

Jovanović Dragan 85 (I kol).

 

Ostali studenti nisu položili pismeni deo ispita.

Usmeni deo će se održati u utorak 14.2. u 12h u LG107!

Termin usmenog dela ispita

Poštovane kolege usmeni deo ispita će se održati u utorak 14.2. u 12h u LG107!

 

Rezultati pismenog dela ispita će biti istaknuti danas posle podne.

Konačne ocene ispita januar 2017.

Ilić Branko 91 (9),

Kojić Božidar 87 (9),

Brcanski Jelena 81 (8), nije prijavila ispit

Đokoć Milica 82 (8),

Okanović Bogdan 87 (9),

Manojlović Darko 97 (10),

Vezmar Goran 86 (9),

Ćulibrk Biljana 83 (8), nije prijavila ispit

Knežević Marko 97 (10),

Matić Marijan 97 (10),

Vučić Stefan 98 (10),

Vrhovac Vanja 85 (9),

Nikolić Dalibor 99 (10),

Mandić Stefan 83 (8),

Kojić Strahinja 95 (10),

Senjak Milena 91 (9),

Kapetanović Tatjana 93 (9),

Dejić Miljan 89 (9),

Vukić Nikola 98 (10),

Berić Nikola 95 (10),

Tramošljanin Aleksandar 90 (9),

Nerić Dragana 79 (8),

Mirković Zorana 76 (8),

Livopoljac Aleksandar 71 (7), nije prijavio ispit,

Blagojević Anja 72 (7),

Kućerović Vladimir 90 (9),

Jovanović Dragan 91 (9), nije prijavio ispit,

Lazović Luka 95 (10),

Staletović Nina 86 (9),

Vučetić Ivan 77 (8).

 

Upis ocena će biti u utorak 7.2. u 12h u LG105.

Bodove sa grafičkih radova i usmenog dela ispita možete pogledati u 11:45 u LG105. Ukoliko neko želi da poništi ocenu to može uraditi mailom ili lično najkasnije sutra do upisa.

Studenti koji nisu na spisku položenih ispita nisu položili usmeni deo!

Rezultati pismenog dela ispita održanog 29.1.2017.

Maksimović Kristina 100b (I kol),

Berić Nikola 95b (I kol),

Staletović Nina 92 (Ispit),

Ćorilić Marija 90b (II kol),

Lazović Luka 90b (I kol),

Nerić Dragana 90b (I kol),

Pejković Ksenija 89b (Ispit),

Gajić Vladan 88b (Ispit),

Vučetić Ivan 85b (Ispit),

Bijelić Milena 85b (I kol),

Senjak Milena 85b (I kol),

Nikolić Milana 85b (I kol),

Kućerović Vladimir 84b (Ispit),

Stokić Rade 80b (II kol),

Stojanović Teodora 78b (I kol),

Tramošljanin Aleksandar 75b (I kol),

Komlenović Njegoš 72b (Ispit),

Kojić Božidar 70b (I kol),

Jovanoviuć Dragan 66b (I kol),

Mićić Rada 65 (II kol),

Jeftenić Jelena 65 (I kol),

Zečević Milica 55b (I kol),

Mandić Stefan 55b (II kol),

 

Ostali studenti nisu položili pismeni deo ispita. 

Konačne ocene za one koji su položili ispit preko kolokvijuma a oslobođeni su usmenog dela će biti istaknute na sajtu posle usmenog dela ispita.

Usmeni deo ispita će se održati u četvrtak 02.02. u 10h u LG107.

 

Rezultati II kolokvijuma održanog 16.01.2017. godine

Matić Marijan 90b,

Radivojević Marko NP,

Livopoljac Aleksandar 55b,

Petrović Nevena 55b,

Gajić Zorica 90b,

Tepavac Milica 100,

Knežević Marko 100b

Nikolić Milana 56b,

Staletović Nina 71b,

Stokić Rade NP,

Vezmar Goran 65b,

Mirković Zorana 95b,

Okanović Bogdan 70b,

Ćorilić Marija NP,

Đokić Milica 98b,

Kapetanović Tatjana 95b,

Radović Aleksandar 98b,

Vučić Stefan 98b,

Dejić Miljan 80b,

Bančić Jelena 95b,

Filipović Marko 83b,

Kojić Božidar 75b,

Novičić Stefan NP,

Jovanović Dragan 96b,

Nikolić Dalibor 98b,

Nerić Dragana 83b,

Berić Nikola 83b,

Maksimović Kristina 65b,

Lazović Luka 97b,

Pejković Ksenija 66b,

Tramošljanin Aleksandar 85b,

Manojlović Darko 98b,

Mandić Stefan 55b,

Vrhovac Vanja 98b,

Ilić Branko 98b,

Subotić Dajana 85b,

Senjak Milena 85b,

Stojanović Teodora 66b,

Stojković Miljana 98b,

Kojić Strahinja 95b,

Ćulibrk Biljana 98b,

Brcanski Jelena 85b,

Majkić Tijana 95b,

Vukić Nikola 95b,

Blagojević Anja 83b,

Trzin Ilija 90b,

Terzić Mirjana 93b.

 

 

Bodove sa grafičkih radova možete proveriti u terminu konsultacija, kao i konačne ocene za one koji su oslobođeni usmenog dela ispita!