Tehnologija i organizacija građenja 1

Konačne ocene ispita - mart 2019.

Stević Aleksandra 78 (8),

Bogdanović Marija 85 (9),

Martinović Nenad 74 (8),

Grbić Tea 84 (9),

Trninić Tijana 83 (9),

Zec Danilo 76 (8),

Milenković Miodrag 69 (7),

Vujačić Gligorije 70 (7),

Petrović Aleksandar 76 (8),

Marković Ana 88 (9),

Apić Dušan 63 (7),

Vuković Luka 75 (8),

Đurović Aleksandar 65 (7),

Milanović Slađana 78 (8),

Maričić Milica Teodora NP.

 

Upis ocena će biti u ponedeljak 25.3. u 10h u LG303!

Rezultati pismenog dela ispita održanog 17.03.2019.

Zec Danilo 95b (II kol),

Maričić Milica Teodora 85b (II kol),

Milanović Slađana 76b (II kol),

Vujačić Gligorije 72b (I kol),

Jovanović Saša 70b (II kol),

Petrović Aleksandar 62b (I kol),

Mitrić Marija 51b (I kol),

Kontić Jelena NP.

 

Usmeni deo ispita će se održati u četvrtak 21.3. u 11h u LG106!

Konačne ocene ispita - februar 2019.

Palalić Dejan 85 (9),

Janković Željko 58 (6).

 

Ostali studenti nisu položili usmeni deo ispita!

Uvid u radove će biti u ponedeljak 11.2. u 12:30h u LG105!

 

Upis ocena će biti u ponedeljak 11.2. u 13h u LG105!

Rezultati pismenog dela ispita 04.02.2019.

Vuković Luka 95b (II kol),

Smiljanić Goran 90b (II kol),

Privizer Andrej 80b (II kol),

Stević Aleksandra 78b (I kol),

Đurović Aleksandar 76b (Ispit),

Vujačić Gligorije 75b (II kol),

Jović Aleksandar 75b (II kol),

Mionić Jana 71b (Ispit),

Kojić Željana 70b (II kol),

Milenković Miodrag 70b (II kol),

Apić Dušan 70b (II kol),

Martinović Nenad 68b (Ispit),

Janković Željko 60b (Ispit),

Grujić Vladimir 60b (II kol),

Ćirković Sanja 51b (Ispit).

 

Ostali studenti nisu položili pismeni deo ispita!

Usmeni deo ispita će se održati u četvrtak 7.2. u 12h u LG107!

Konačne ocene ispita - januar 2019.

Trifunović Stefan 74 (8),

Topalović Petar 79 (8),

Jevtić Jelena 86 (9),

Bailović Mitar 93 (10),

Božović Danilo 89 (9),

Milašinović Radmila 85 (9),

Glišić Natalija 91 (10),

Mirković Miloš 73 (8),

Zelić Angelina 62 (7),

Tomić Andrijana 55 (6),

Pavlović Aleksandar 83 (9),

Stanišić Nikola 82 (9),

Leković Jovana 71 (8),

Jakovljević Filip 91 (10),

Jokić Boško 83 (9),

Terzić Tomislav 63 (7),

Vasić Dragan 77 (8),

Nikolić Radomir 84 (9),

Bojović Aleksandar 83 (9),

Đorđević Aleksandar 88 (9),

Knežević Jelena 82 (9),

Anđelić Jelena 97 (10),

Ivančević Tanja 88 (9),

Pekeljević Nada 91 (10),

Serdar Jovan 91 (10),

Nožica Tanja 97 (10), nije prijavila,

Baković Marko 74 (8), nije prijavio,

Mihajlović Maja 94 (10), nije prijavila,

Panić Slavica 83 (9), nije prijavila,

Simeunović Tijana 79 (8), nije prijavila,

Petrović Dunja 81 (9), nije prijavila,

Miličić Jovana 89 (9), nije prijavila,

Rajda Anita 96 (10), nije prijavila,

 

Upis ocena će biti u utorak 29.1. u 12:45h u LG107!