Tehnologija i organizacija građenja 1

Rezultati pismenog dela ispita 04.02.2019.

Vuković Luka 95b (II kol),

Smiljanić Goran 90b (II kol),

Privizer Andrej 80b (II kol),

Stević Aleksandra 78b (I kol),

Đurović Aleksandar 76b (Ispit),

Vujačić Gligorije 75b (II kol),

Jović Aleksandar 75b (II kol),

Mionić Jana 71b (Ispit),

Kojić Željana 70b (II kol),

Milenković Miodrag 70b (II kol),

Apić Dušan 70b (II kol),

Martinović Nenad 68b (Ispit),

Janković Željko 60b (Ispit),

Grujić Vladimir 60b (II kol),

Ćirković Sanja 51b (Ispit).

 

Ostali studenti nisu položili pismeni deo ispita!

Usmeni deo ispita će se održati u četvrtak 7.2. u 12h u LG107!

Konačne ocene ispita - januar 2019.

Trifunović Stefan 74 (8),

Topalović Petar 79 (8),

Jevtić Jelena 86 (9),

Bailović Mitar 93 (10),

Božović Danilo 89 (9),

Milašinović Radmila 85 (9),

Glišić Natalija 91 (10),

Mirković Miloš 73 (8),

Zelić Angelina 62 (7),

Tomić Andrijana 55 (6),

Pavlović Aleksandar 83 (9),

Stanišić Nikola 82 (9),

Leković Jovana 71 (8),

Jakovljević Filip 91 (10),

Jokić Boško 83 (9),

Terzić Tomislav 63 (7),

Vasić Dragan 77 (8),

Nikolić Radomir 84 (9),

Bojović Aleksandar 83 (9),

Đorđević Aleksandar 88 (9),

Knežević Jelena 82 (9),

Anđelić Jelena 97 (10),

Ivančević Tanja 88 (9),

Pekeljević Nada 91 (10),

Serdar Jovan 91 (10),

Nožica Tanja 97 (10), nije prijavila,

Baković Marko 74 (8), nije prijavio,

Mihajlović Maja 94 (10), nije prijavila,

Panić Slavica 83 (9), nije prijavila,

Simeunović Tijana 79 (8), nije prijavila,

Petrović Dunja 81 (9), nije prijavila,

Miličić Jovana 89 (9), nije prijavila,

Rajda Anita 96 (10), nije prijavila,

 

Upis ocena će biti u utorak 29.1. u 12:45h u LG107!

Rezultati pismenog dela ispita održanog 23.1.2019.

Jakovljević Filip 100b (I kol),

Topalović Petar 93b (II kol),

Petrović Dunja 90b (I kol),

Grbić Tea 85b (I kol),

Bailović Mitar 80b (II kol),

Milašinović Radmila 75b (II kol),

Knežević Jelena 75b (II kol),

Stanišić Nikola 75b (I kol),

Leković Jovana 67b (Ispit),

Trifunović Stefan 66b (II kol),

Božović Danilo 65 (II kol),

Pavlović Aleksandar 65 (I kol),

Tomić Andrijana 51b (Ispit).

 

Ostali studenti nisu položili pismeni deo ispita!

Usmeni deo ispita će se održati u petak 25.1. u 12h u LG107!

II kolokvijum - rezultati

Konstrukcije:

Jakovljević Filip 100b,

Anđelić Jelena 100n,

Nožica Tanja 100b,

Đorđević Aleksandar 98b,

Serdar Jovan 98b,

Ivančević Tanja 98b,

Pavlović Aleksandar 96b,

Simeunović Tijana 95b,

Mihajlović Maja 93b,

Marković Ana 90b,

Božić Stefan 90b,

Petrović Dunja 90b,

Panić Slavica 90b,

Stanišić Nikola 89b,

Baković Marko 88b,

Trninić Tijana 88b,

Vasić Dragan 86b,

Pekeljević Nada 85b,

Jokić Boško 85b,

Bogdanović marija 80b,

Stević Aleksandra 80b,

Grbić Tea 78b,

Knjeginjić Bojn 77b,

Petrović Aleksandar 77b,

Radotić Stefan 71b,

Bojović Aleksandar 65b,

Nikolić Radomir 51b,

Putevi:

Rajda Antia 98b,

Palalić Dejan 90b,

Miličić Jovana 88b,

Glišić Natalija 88b,

Jevtić Jelena 65b,

 

Studenti koji nisu na spisku, nisu položili kolokvijum!

Konačne ocene ispita - decembarski apsolventski rok 2018.

Milošević Marko 61 (7),

Zelić Angelina NP,

Marković Marija NP.

 

Uspi ocena će biti u petak 21.12. u 11h u lg303!