Tehnologija i organizacija građenja 1

Promena termina održavanja usmenog dela ispita

Usmeni deo ispita će se održati u sredu 7.2. u 12h u LG107.

Rezultati pismenog dela ispita održanog 05.02.2018.

Marjanović Đorđe 100b (II kol),

Đukanović Nemanja 95b (II kol),

Milosavljević Željko 82b (Ispit),

Mičić Slaviša 80b (Ispit),

Pećić Gabrijela 80b (II kol),

Milić Tatjana 51b (I kol),

Sibinović Nikola NP,

Mitrović Maja NP,

Pisar Sandra NP.

 

Usmeni deo ispita će se održati u sredu 7.2. u 10h u LG107.

Konačne ocene ispita - januar 1 2017.

Studenti koji su oslobođeni usmenog dela ispita:

Benka Miroslav 82 (9),

Đukić Milan 97 (10),

Gajanin Branko 91 (10),

Jovanović Ivan 91 (10),

Jovišić Nedeljka 93 (10),

Kozić Stefan 94 (10),

Kronić Jovana 96 (10),

Lalović Vladana 98 (10),

Lukić pero 85 (9),

Muzalevski Vladimir 98 (10),

Šinik Bogdan 94 (10),

Starović Savo 96 (10),

Stojanović Aleksandar 98 (10),

Tadić Aleksandar 92 (10),

Tomić Uroš 96 (10),

Trišić Stanko 94 (10),

Vrbovski Svetlana 98 (10),

Zec Veronika 91 (10).

Studenti koji su polagali usmeni deo ispita:

Bekić Ivana 74 (8),

Bilić Borislav 71 (8),

Biserčić Lazo 69 (7),

Božić Ljiljana 75 (8),

Budimac Jakov 79 (8),

Grujić Milica 86 (9),

Karapandžić Ivana 71 (8),

Krčo Pero 91 (10),

Krsmanović Marko 81 (9),

Mandić Snežana 71 (8),

Petrović Predrag 72 (8),

Pujović Đorđe 88 (9),

Šobot Ljubica 84 (9),

Stanojević Ljubiša 73 (8),

Vesović Slobodan 81 (9),

Zatežić Marko 75 (8).

Studenti koji nisu položili usmeni deo ispita:

Milić Aleksandar NP,

Pavlović Milan NP,

Budinčić Teofan NP,

Stefanović Stefan NP,

Vasiljević Đorđe NP,

Drčelić Nikola NP.

 

Upis ocena će biti u utorak 30.1. u 13h u LG105! 

Ukoliko neko od studenata želi da poništi ocenu to može uraditi mailom ili lično najkasnije do sutra u 13h (do upisa ocena)! Nakon toga će ocene biti prosleđene na službu. Uvid u radove 15 min pre upisa u LG105!

 

Rezultati pismenog dela ispita održanog 24.01.2018.

Pujović Đorđe 100b (II kol),

Tanasković Miljan 92b (Ispit),

Drčelić Nikola 92b (I kol),

Petrović Predrag 92b (I kol),

Stojković Aleksandar 90b (Ispit),

Zmijanac Dejan 90b (Ispit),

Šebeković Andrija 90b (I kol),

Zatežić Marko 90b (I kol),

Stanojević Ljubiša 89b (I kol),

Stefanović Stefan 86b (I kol),

Trišić Stanko 86b (I kol),

Jovišić Nedeljka 80b (II kol),

Gajanin Branko 70b (II kol),

Vasiljević Đorđe 66b (Ispit),

Mandić Snežana 65b (II kol),

Nešković Jelena 51b (Ispit),

Ostali studenti nisu položili pismeni deo ispita.

 

Usmeni deo ispita će se održati u ponedeljak 29.1.2018. godine u 10:00h u LG107!

Rezultati II kolokvijuma

GR 57\2014 Bekić Ivana 70,0
GR 52\2014 Benka Miroslav 55,0
GR 17\2014 Bilić Borislav 95,0
GR 9\2014 Biserčić  Lazo 60,0
GR 137\2017 Boćanin Andrija 81,0
GR 80\2013 Bogavac  Dejan 85,0
GR 26\2014 Božić Ljiljana 90,0
GR 22\2014 Budimac Jakov 95,0
GR 75\2014 Budinčić Teofan 100,0
GR 145\2017 Drčelić  Nikola 70,0
GR 55\2014 Đukić Milan 100,0
GR 65\2014 Grujić Milica 100,0
GR 56\2014 Jovanović Ivan 85,0
GR 77\2013 Jović Jelena 65,0
GR 147\2017 Karapandžić Ivana 70,0
GR 74\2014 Kozić Stefan 100,0
GR 78\2014 Krčo Pero 100,0
GR 37\2014 Kronić Jovana 95,0
GR 133\2017 Krsmanović Marko 95,0
GR 80\2014 Lalović  Vladana 95,0
GR 30\2014 Lukić Pero 95,0
GR 119\2015 Marković Marija 75,0
GR 83\2014 Milić Aleksandar 55,0
GR 72\2014 Milić Tatjana 75,0
GR 11\2014 Morača Mladen 75,0
GR 58\2014 Muzalevski Vladimir 90,0
GR 24\2014 Pavlović Milan 85,0
GR 136\2017 Petrović  Predrag 81,0
GR 1\2014 Pujović Đorđe 70,0
GR 146\2017 Šebeković  Andrija 65,0
GR 33\2014 Šinik Bogdan 95,0
GR 51\2014 Šipovac Dejan 100,0
GR 3\2014 Šobot Ljubica 85,0
GR 138\2017 Stanojević Ljubiša 75,0
GR 92\2014 Starović Savo 85,0
GR 140\2017 Stefanović Stefan 65,0
GR 82\2014 Stojanović Aleksandar 95,0
GR 21\2014 Tadić Aleksandar 95,0
GR 15\2014 Tomić Uroš 100,0
GR 45\2014 Trišić Stanko 95,0
GR 23\2014 Vesović Slobodan 90,0
GR 28\2014 Vrbovski Svetlana 95,0
GR 93\2013 Zatežić Marko 70,0
GR 152\2013 Zec Veronika

70,0

Studenti koji nisu na spisku nisu položili II kolokvijum!