Tehnologija i organizacija građenja 2

REZULTATI DRUGOG KOLOKVIJUMA

Albert Ivan 85.0
Bajramović Merjem 89.0
Bakić Jovan 80.0
Bandović Pavle NP
Berberović Lazar 88.0
Brahović Haris 75.0
Cvrkotić Ognjen 85.0
Damljanović Stefan 71.0
Derdemez Tarik 83.0
Despotović Dušan 90.0
Despotović Predrag 88.0
Đukić David NP
Dumić Jovana 70.0
Đurić Ivana NP
Janković Nevena 82.0
Kaljević Dragan 90.0
Kanjevac Aleksandar 95.0
Kotlaja Olja 75.0
Kvočka Stefan 70.0
Lukić Petar 85.0
Maksimović Marko NP
Marinković Nikola 85.0
Marjanović Aleksandar 70.0
Martinović Uroš 98.0
Menković Teodora 90.0
Milošević Danilo 80.0
Mitrović Stefan 91.0
Mitrović Ana 81.0
Mucić Mihailo 88.0
Muhović Emrah 92.0
Pantić Vladan 90.0
Pavlović Nikola NP
Pavlović Radenko 91.0
Pejdo Zorana 88.0
Pekić Jovana 80.0
Petronijević Nataša 85.0
Petrović Miloš 85.0
Plakalović Zoran 88.0
Radović Tamara 85.0
Risimović Sanja 85.0
Sadiković Suad 90.0
Šanjević Petar 86.0
Sprečaković Aleksandar 85.0
Stanojević Dragana 94.0
Stojanović Marija 88.0
Terzić Milica 95.0
Terzić Katarina 96.0
Todić Vladan NP
Todorović Aleksandar 85.0
Velimirović Miloš 85.0
Veljović Stefan 85.0
Vesić Mihailo 90.0
Volarov Tamara 88.0
Vukčević Nikola 85.0
Vuković Zoran 95.0
Živanović Aleksandar 78.0
Vukotić Aleksandar 81.0


REZULTATI PRVOG KOLOKVIJUMA

Albert Ivan 52.0
Bajramović Merjem 93.0
Bandović Pavle NP
Berberović Lazar 72.0
Brahović Haris 67.0
Cvrkotić Ognjen 88.0
Damljanović Stefan 87.0
Derdemez Tarik 85.0
Despotović Dušan 80.0
Despotović Predrag 58.0
Đukić David 100.0
Dumić Jovana 65.0
Đurić Ivana 74.0
Đurić Filip NP
Janković Nevena 97.0
Kaljević Dragan NP
Kanjevac Aleksandar 75.0
Kerezović Dragana 94.0
Kotlaja Olja 90.0
Lukić Petar 97.0
Maksimović Marko 71.0
Marinković Nikola 95.0
Marjanović Aleksandar 98.0
Martinović Uroš 90.0
Menković Teodora 93.0
Mitrović Ana NP
Mucić Mihailo 80.0
Muhović Emrah 87.0
Pavlović Nikola NP
Pavlović Radenko 78.0
Pavlović Stefan 61.0
Pejdo Zorana 88.0
Pekić Jovana 74.0

Petronijević Nataša 99.0
Petrović Miloš 83.0
Radovanović Tomislav 90.0
Radović Tamara 100.0
Risimović Sanja 93.0
Sadiković Suad 98.0
Šanjević Petar 77.0
Sprečaković Aleksandar 88.0
Stanojević Dragana 90.0
Stojanović Marija 94.0
Terzić Milica 100.0
Terzić Katarina 87.0
Todić Vladan 96.0
Todorović Aleksandar 71.0
Velimirović Miloš NP
Veljović Stefan 90.0
Vesić Mihailo 64.0
Volarov Tamara 88.0
Vukčević Nikola NP
Vuković Zoran 61.0
Živanović Aleksandar 90.0
Vukotić Aleksandar 61.0

KONAČNE OCENE ISPITA - APRIL 2021

Janić Aleksandar 71 (8) 

S poštovanjem, 
Mirjana Terzić

REZULTATI ISPITA ODRŽANOG 08.04.2021

Janić Aleksandar 80 (Ispit)

Usmeni ispit iz predmeta Tehnologija i organizacija građenja 2 će biti održan u ponedeljak 12.04.2021. u 12h, u učionici LG 105. 

Studenti koji planiraju izaći na usmeni ispit se moraju javiti na mail: Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli.


S poštovanjem, 
Mirjana Terzić

TERMIN USMENOG ISPITA

Usmeni ispit iz predmeta Tehnologija i organizacija građenja 2 će biti održan u utorak 30.03.2021. u 18h, u učionici LG 107.

S poštovanjem,
Mirjana Terzić