Tehnologija i organizacija građenja 2

Rezultati pismenog dela ispita održanog 9.9.2017.

Spasojević Miroslav 100b (II kol),

Dejić MIljan 95b (I kol),

Paunović Stefan 75b (Ispit)

Radivojević Marko 70b (II kol),

Januzović Dragan 65b (Ispit),

Sarkić Vladan 65b (Ispit),

Mirković Zorana 60b (Ispit),

Ostali studenti nisu položili pismeni deo ispita!

 

Usmeni deo ispita će se održati u sredu 13.9. u 10h u LG105!

Konačne ocene ispita - septembar 2017.

Todorović Mitar 61 (6),

Zmijanac Dejan 76 (8),

Stojanović Teodora 73 (7),

Nikolić Milana NP.

 

Upis ocena će biti u petak 1.9. u 11h u LG303!

Rezultati pismenog dela ispita održanog 28.08.2017.

Stojanović Teodora 90b (I kol),

Zmijanac Dejan 85b (I kol),

Todorović Mitar 73b (Ispit),

Nikolić Milana 60b (Ispit),

Petaković Filip 60b (II kol),

Spasojević Miroslav 55b (I kol),

Dejić Miljan NP,

Radivojević Marko NP,

Paunović Stefan NP,

Sarkić Vladan NP.

Usmeni deo ispita će se održati u četvrtak 31.8. u 12h u LG105!

Konačne ocene ispita 10.7.2017.

Đapić Željana 70 (7),

Živanov Sanja 82 (8),

Novaković Miroslav 76 (8),

Popadić Marijana 63 (6),

Pejković Ksenija 81 (8),

Jovanović Dragan 75 (8),

 Aćimović Dragana 81 (8),

Zečević Milica 85 (9),

Stojković Miljana 90 (9),

Ćulibrk Biljana 91 (9),

Gajić Vladan 73 (7),

Babić Helena 85 (9),

Mićić Rada 82 (8),

Bančić Jelena 72 (7),

Došlov Bojana 90 (9).

Upis ocena će biti organizovan u avgustu posle kolektivnog godišnjeg odmora!

Ukoliko neko želi da poništi ocenu to može uraditi mailom najkasnije do sutra u 8h!

Rezultati pismenog dela ispita održanog 10.07.2017.

Đapić Željana 55b (Ispit),

Kućerović Vladimir 55b (I kol),

Jovanović Dragan 55b (II kol),

Mićić Rada 65b (II kol),

Dejić Miljan 70b (II kol), nije prijavio ispit!

Novaković Miroslav 70b (Ispit),

Živanov Sanja 70b (Ispit),

Bančić Jelena 75b (I kol),

Bijelić Milena 80b (II kol),

Ćulibrk Biljana 85b (II kol),

Stojković Miljana 85b (II kol),

Zečević Milica 90b (II kol),

Helena Babić 90b (II kol),

Aćimović Dragana 95b (II kol),

Zmijanac Dejan NP,

Stojanović Teodora NP,

Radivojević Marko NP,

Nikolić Milana NP,

Todorović Mitar NP,

Petaković Filip NP,

Sarkić Vladan NP.

 

Usmeni deo ispita će se održati u četvrtak 13.7. u 10h u LG105!