Tehnologija i organizacija građenja 2

Konačne ocene ispita - septembar 2017.

Todorović Mitar 61 (6),

Zmijanac Dejan 76 (8),

Stojanović Teodora 73 (7),

Nikolić Milana NP.

 

Upis ocena će biti u petak 1.9. u 11h u LG303!

Rezultati pismenog dela ispita održanog 28.08.2017.

Stojanović Teodora 90b (I kol),

Zmijanac Dejan 85b (I kol),

Todorović Mitar 73b (Ispit),

Nikolić Milana 60b (Ispit),

Petaković Filip 60b (II kol),

Spasojević Miroslav 55b (I kol),

Dejić Miljan NP,

Radivojević Marko NP,

Paunović Stefan NP,

Sarkić Vladan NP.

Usmeni deo ispita će se održati u četvrtak 31.8. u 12h u LG105!

Konačne ocene ispita 10.7.2017.

Đapić Željana 70 (7),

Živanov Sanja 82 (8),

Novaković Miroslav 76 (8),

Popadić Marijana 63 (6),

Pejković Ksenija 81 (8),

Jovanović Dragan 75 (8),

 Aćimović Dragana 81 (8),

Zečević Milica 85 (9),

Stojković Miljana 90 (9),

Ćulibrk Biljana 91 (9),

Gajić Vladan 73 (7),

Babić Helena 85 (9),

Mićić Rada 82 (8),

Bančić Jelena 72 (7),

Došlov Bojana 90 (9).

Upis ocena će biti organizovan u avgustu posle kolektivnog godišnjeg odmora!

Ukoliko neko želi da poništi ocenu to može uraditi mailom najkasnije do sutra u 8h!

Rezultati pismenog dela ispita održanog 10.07.2017.

Đapić Željana 55b (Ispit),

Kućerović Vladimir 55b (I kol),

Jovanović Dragan 55b (II kol),

Mićić Rada 65b (II kol),

Dejić Miljan 70b (II kol), nije prijavio ispit!

Novaković Miroslav 70b (Ispit),

Živanov Sanja 70b (Ispit),

Bančić Jelena 75b (I kol),

Bijelić Milena 80b (II kol),

Ćulibrk Biljana 85b (II kol),

Stojković Miljana 85b (II kol),

Zečević Milica 90b (II kol),

Helena Babić 90b (II kol),

Aćimović Dragana 95b (II kol),

Zmijanac Dejan NP,

Stojanović Teodora NP,

Radivojević Marko NP,

Nikolić Milana NP,

Todorović Mitar NP,

Petaković Filip NP,

Sarkić Vladan NP.

 

Usmeni deo ispita će se održati u četvrtak 13.7. u 10h u LG105!

Konačne ocene ispita - junski rok

Zebić Tibor 90 (9),

Stokić Rade 71 (7),

Livopoljac Aleksandar 72 (7),

Ilić Branko 96 (10),

Kojić Božidar 83 (8),

Kapor Vladimir 75 (8),

Đokić Milica 95 (10),

Okanović Bogdan 77 (8),

Ikonić Borijana 77 (8),

Terzić Mirjana 88 (9),

Manojlović Darko 92 (9),

Vezmar Goran 75 (8),

Knežević Marko 70 (7),

Matić Marijan 91 (9),

Vučić Stefan 91 (9),

Novičić Stefan 72 (7),

Vrhovac Vanja 79 (8),

Nikolić Dalibor 90 (9),

Komlenović Njegoš 86 (9),

Radović Aleksandar 85 (9),

Mandić Stefan 86 (9),

Kojić Strahinja 78 (8),

Senjak Milena 89 (9),

Tepavac Milica 86 (9),

Kapetanović Tatjana 90 (9),

Jevtić Milan 80 (8),

Vukić Nikola 89 (9),

Bobar Miloš 73 (7),

Ristić Dražen 88 (9),

Berić Nikola 66 (7),

Tramošljanin Aleksandar 81 (8),

Filipović Marko 95 (10),

Petrović Nevena 67 (7),

Nerić Dragana 95 (10),

Gajić Zorica 89 (9),

MIćić Anđa 69 (7),

Blagojević Anja 83 (8),

Lazović Luka 70 (7),

Staletović Nina 77 (8),

Majkić Tijana 90 (9) nije prijavila,

Brcanski Jelena 90 (9) nije prijavila.

 

Ukoliko neko želi da poništi ocenu to može uraditi mailom najkasnije do sutra u 8h. 

Upis ocena će biti u ponedeljak 3.7. u 12h u LG105!