Tehnologija i organizacija građenja 2

Rezultati pismenog dela ispita održanog 28.05.2017.

Petaković Filip 60b (I kol),

Novaković Miroslav NP,

Živanov Sanja NP.

 

Usmeni deo ispita će se održati u četvrtak 1.6. u 10:15 u LG001!

Rezultati I kolokvijuma održanog 8.5.2017.

Blagojević Anja 100b,

Stojković Miljana 100b,

Filipović Marko 100b,

Bijelić Milena 100b,

Okanović Bogdan 95b,

Ilić Branko 95b,

Majkić Tijana 95,

Manojlović Darko 95b,

Matić Marijan 95b,

Nerić Dragana 95b,

Ikonić Borijana 95b,

Aćimović Dragana 95b,

Kapetanović Tatjana 95b,

Ristić Dražen 95b,

Vučić Stefan 90b,

Lazović Luka 90b,

Đokić Milica 90b,

Došlov Bojana 90b,

Radović Aleksandar 85b,

Kojić Božidar 85b,

Senjak Milena 85b,

Mandić Stefan 85b,

Mićić Radana 85b,

Gajić Zorica 85b,

Ćulibrk Biljana 80b,

Terzić Mirjana 80b,

Komlenović Njegoš 80b,

Vrhovac Vanja 80b,

Gajić Vladan 80b,

Tepavac Milica 80b,

Bobar Miloš 75b,

Petrović Nevena 70b,

Kojić Strahinja 70b,

Livopoljac Aleksandar 70b,

Brcanski Jelena 70b,

Helena Babić 65b,

Novičić Stefan 65b,

Popadić Marijana 60b,

Nikolić Dalibor 60b,

Tramošljanin Aleksandar 60b,

Stokić Rade 55b,

Staletović Nina 55b,

Vezmar Goran 55b,

Berić Nikola 55b,

Knežević Marko 55b,

Radivojević Marko 55b,

Ostali studenti nisu položili prvi kolokvijum! 

Termin I kolokvijuma

Prvi kolokvijum iz predmeta Tehnologija i organizacija građenja 2 (putevi i konstrukcije) će se održati u ponedeljak 8.5. u 19h u učionicama 201 i 207 u glavnoj zgradi FTN-a.

Konačne ocene ispita - april 2017.

Živković Tijana 81 (8),

Tomanović Milovan NP.

 

Upis ocena će biti u četvrtak 27.4. u 9:45h u LG303.

Ukoliko neko od studenata želi da poništi ocenu može to uraditi mailom ili lično najkasnije sutra do upisa ocena!

Pregled usmenog dela i bodova sutra (četvrtak) 9:30h LG303.

Rezultati pismenog dela ispita održanog 21.4.2017.

Zebić Tibor 95 (Ispit),

Živković Tijana 85 (Ispit).

 

Usmeni deo ispita će se održati u utorak 25.4. u 14h u učionici 310 u zgradi ftn-a.